Δήμου Αντώνιος

 

 

Υποδιευθυντής

Αρναούτογλου Βασίλειος

 
 

Εκπαιδευτικοί Α` τάξης

Α Μάντζου Βασιλική

 

 
 

Εκπαιδευτικοί Β` τάξης

Β1 Τατιτζικίδου Ελένη 

Β2 Αναγνωστίδου Μαρία

 

Εκπαιδευτικοί Γ` τάξης

Γ1 Αγραφιώτου Ελπίδα

Γ2  Δομουχτσής Στέργιος

 

Εκπαιδευτικοί Δ` τάξης

Δ1    Σαμαρά Ελένη

Δ2  Κιουτσούκη   Μαριάνθη 

  

Εκπαιδευτικοί Ε` τάξης

Ε1Αρναούτογλου Βασίλειος

Ε2 Καμπέρης Ιωάννης

 

Εκπαιδευτικοί ΣΤ` τάξης

ΣΤ1Σισμάνης Θεολόγος

ΣΤ2 Μπαλτζή Μαρία  

 

Εκπαιδευτικοί Ξένων γλωσσών

ΑΓΓΛΙΚΑ          

 Παπαβασιλείου Έφη      Τμήματα  Γ1,Γ2,,Δ1,Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ2

Μπουλιακούδης Γεώργιος  Τμήματα  Β2,,Δ2   (Ολοήμερο)                 

ΓΑΛΛΙΚΑ          

 Ιασονίδου Φωστήρα            Τμήματα  Ε΄,ΣΤ΄  Ολοήμερο      

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ    

Μπουτσιούκα Μαρία    Τμήματα Ε΄,ΣΤ΄

 

Εκπαιδευτικός Τμήματος Ένταξης

Σαφούρη Βασιλική

 

Εκπαιδευτικοί Ολοημέρου

  Νασιάκος Κωνσταντίνος         1ο Τμήμα

 Καραβασίλης Ιωάννης             2ο/ 3ο Τμήμα

Μπουλιακούδης Γεώργιος        Αγγλικά

Σάρδης Χρήστος                      Φυσική αγωγή

Ιασονίδου Φωστήρα                Γαλλικά

Ασβεστάς Θεοφάνης               Μουσική 

Εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής

Τερζίδης Γιώργος                     Τμήματα  Α,Β2,Γ1,,Δ1,Δ2,Ε1,ΣΤ1,ΣΤ2

Σάρδης Χρήστος                    Τμήματα   Ε2,Β1,Γ2 (Ολοήμερο)

                

 

Εκπαιδευτικοί Καλλιτεχνικών

Μουσική                        Ασβεστάς Θεοφάνης

Τεχνικά                          Διαμαντάκης Στέλιος       

Θεατρικής Αγωγής          Κοβακίδου  Δόμνα                       

 

Εκπαιδευτικός Πληροφορικής

Σπένδας Απόστολος

 

Οι εκπαιδευτικοί θα συνεργάζονται με τους γονείς των μαθητών την εβδομάδα που αρχίζει από την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα στις παρακάτω ημέρες και ώρα 13:15-14:00:

Εκπαιδευτικός

Ειδικότητα

Τμήμα/τα

Ημέρα

Δήμου Αντώνιος

Δάσκαλος/Διευθυντής

ΣΤ1

Δευτέρα

Μάντζου Βασιλική

Δασκάλα

Α

Δευτέρα

Τατιτζικίδου Ελένη

Δασκάλα

Β1

Δευτέρα

Αναγνωστίδου Μαρία

Δασκάλα

Β2

Τετάρτη

Αγραφιώτου Ελπίδα

Δασκάλα

Γ1

Δευτέρα

Δομουχτσής Στέργιος

Δάσκαλος

Γ2

Δευτέρα

Σαμαρά Ελένη

Δασκάλα

Δ1

Τρίτη

Κιουτσιούκη Μαριάνθη

Δασκάλα

Δ2

Παρασκευή

Αρναούτογλου Βασίλειος

Δάσκαλος

Ε1

Τετάρτη

Καμπέρης Ιωάννης

Δάσκαλος

Ε2

Τετάρτη

Μπαλτζή Μαρία

Δασκάλα

ΣΤ1

Τετάρτη

Σισμάνης Θεολόγος

Δάσκαλος

ΣΤ2

Πέμπτη

Σαφούρη Βασιλική

Δασκάλα

Τμήμα ένταξης

Τρίτη

Παπαβασιλείου Ευτέρπη

Αγγλικής Γλώσσας

Γ1,Γ2,Δ1,Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ2

Tρίτη

Μπουλιακούδης Γεώργιος

Αγγλικής Γλώσσας

Δ2, Α, Β1, ολοήμερο

Τρίτη

Τερζίδης Γεώργιος

Φυσικής αγωγής

Α,Β1,Γ1,Δ1,Δ2,Ε1,ΣΤ1,ΣΤ2

Τετάρτη

Σάρδης Χρήστος

Φυσικής αγωγής

Ε2,Β2,Γ2,ολοήμερο

Τετάρτη

Διαμαντάκης Στυλιανός

Εικαστικών

Όλα

Παρασκευή

Σπένδας Απόστολος

Πληροφορικής

Ολα

Τετάρτη

Ασβεστάς Θεοφάνης

Μουσικής

Όλα /ολοήμερο 3ο

Δευτέρα

Καβακίδου Δόμνα

Θεατρικής Αγωγής

Όλα μέχρι Δ΄τάξη

Τρίτη

Ιασονίδου Φωστήρα

Γαλλικής Γλώσσας

Ε΄, Στ΄ ,ολοήμερο

Τρίτη

Μπουτσιούκα Μαρία

Γερμανικής Γλώσσας

Ε΄,ΣΤ

Τρίτη

Νασιάκος Κωνσταντίνος

Δάσκαλος/Ολοήμερο

1ο/3ο

Τρίτη

Καραβασίλης Ιωάννης

Δάσκαλος/Ολοήμερο

2ο

Δευτέρα

Εάν τη συγκεκριμένη ημέρα ή ώρα η συνεργασία δεν είναι δυνατή λόγω αργίας ή άλλου λόγου, αυτή μεταφέρεται για την αμέσως επόμενη εβδομάδα την ίδια ημέρα και ώρα.

Κάθε εκπαιδευτικός μπορεί να συναντηθεί και εκτάκτως με τους γονείς/κηδεμόνες κάθε φορά που κρίνεται αναγκαίο.

 

 

  1. Εάν τη συγκεκριμένη ημέρα ή ώρα η συνεργασία δεν είναι δυνατή λόγω αργίας ή άλλου λόγου, αυτή μεταφέρεται για την αμέσως επόμενη εβδομάδα την ίδια ημέρα και ώρα.

  2. Κάθε εκπαιδευτικός μπορεί να συναντηθεί και εκτάκτως με τους γονείς/κηδεμόνες κάθε φορά που κρίνεται αναγκαίο.